Streetball серед дівчат у Сатанівській ЗОШ

09 березня у спортзалі Сатанівської ЗОШ відбувся незвичайний спортивний захід — змагання серед дівчат по правилах вуличного баскетболу (streetball). Як сказав у своєму виступі директор школи Іжицький В. Т., такі змагання важливі не лише для Сатанівської школи,  але і для розвитку жіночого баскетболу в Україні в цілому.

00:14 11.03.2017

«НАС ГУРТУЄ ШЕВЧЕНКОВА ПІСНЯ І СЛОВО ПРОРОЧЕ»

Під такою назвою в Клинівському будинку культури пройшло свято, приурочене 203 й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. У театралізованому дійстві взяли участь учні 1-11 класів, працівники культури, вчителі, батьки.

22:30 09.03.2017

Концерт до Міжнародного жіночого дня у с. Спасівка

04 березня у сільському клубі с. Спасівка відбувся концерт з нагоди наступаючого Міжнародного жіночого дня. Перед заповненим глядацьким залом виступили місцеві артисти, котрі дарували свої номери всім жінкам: матерям, бабусям, сестрам та просто знайомим. Окрім пісенних та віршованих композицій, до глядачів звернулась і староста сіл Кам'янка та Стасівка Загайкевич О. Й, котра передала привітання від імені селищного голови та виконавчого комітету Сатанівської селищної ради.

23:55 04.03.2017