Громадські панахиди в Сатанівській ОТГ

З нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на території Сатанівської об'єднаної територіальної громади відбулися громадські панахиди. Незважаючи на холодну погоду односельчани прийшли до пам'ятників та обелісків, щоб згадати всіх загиблих у кровопролитній боротьбі із нацистськими загарбниками, віддати шану тим, хто не зброєю, але іншими способами допомагав наблизити Велику Перемогу, солдатським вдовам. Окрім того молилися і за Україну і тих, хто через сім десятиліть після перемоги над одним ворогом, зараз знову мусить боронити свій народ від іншого — ворога, з яким наші діди пліч-о-пліч йшли на логово нацизму, ворога, котрого ми ще не так давно вважали братом...

19:35 09.05.2017

Концерт до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в с. Спасівка

06 травня 2017 року у приміщенні сільського клубу с. Спасівка відбувся концерт, присвячений 72-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зі святом, присутніх в залі, привітала староста сіл Кам’янка та Спасівка Загайкевич О. Й.  У віршах та піснях згадувались страшні події війни, які ми зобов’язані пам’ятати, адже вони пройшли по всій Україні, від великих міст до маленьких сіл. Хвилиною мовчання вшанували загиблих, котрі віддали життя за Україну у Другій світовій війні, Революції Гідності та на Сході. Слова подяки виразили також і ветеранам, котрих з кожним роком стає все менше. Саме вони бачили горе війни, вони з честю перенесли всі труднощі, і саме вони служать прикладом патріотизму і єдності для нас.

01:48 07.05.2017