"Рідна мова - серця мого подих"

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Українська мова, одна з найбагатших, наймилозвучніших в індоєвропейській мовній сім’ї; пройшла нелегкий, тернистий шлях, поки стала державною в незалежній Україні.

22:07 23.02.2017

Ювілей матері-героїні , жительки с. Клинове Повх Надії Григорівни

Життя прожить — не поле перейти.  Ця істина давно усім відома.  Однак не всім дано здолати втому  В дорозі до життєвої мети.  А лише тим, у кого вона світла,  Прозора, наче світанкова тиша.  Тих у дорозі береже Всевишній  І їм дарує многії літа.

11:27 23.02.2017

Оспівана у віршах Небесна Сотня

20 лютого 2017 року у приміщенні Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено захід під назвою: «Оспівана у віршах Небесна Сотня». І вчителі, і учні  зібралися , щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю тих, кого було вбито у мирний час ХХІ століття, в пам'ять Небесній сотні – безневинній жертві…

22:03 20.02.2017

Голос школи - 2017

16 лютого у актовому залі Сатанівської ЗОШ пройшов перший конкурс молодих талантів "Голос школи-2017". Серед великої кількості талановитих учасників потрібно було вибрати найталановитіших і саме цим займалось поважне журі у складі:

22:08 17.02.2017

«Афганістан - мій біль, моя пекуча пам’ять»

З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок.

11:36 16.02.2017

День пам'яті жертв Авганістану у Сатанівській ЗОШ

15 лютого прийнято називати днем виведення радянських військ з Авганістану. Саме про це згадували учні Сатанівської ЗОШ. Учні 10-го класу підготували цей захід. Також було запрошено учасника тих бойових дій - Мельничука В.М.

20:54 15.02.2017

Клинівчани у Лісоводському будинку - інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів

Люди похилого віку, потребуючі допомоги, будинки-інтернати - це не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а це і привід до роздумів щодо подальшої долі кожного з нас.

19:30 14.02.2017

Сатанівська селищна рада повідомляє

Сатанівська ОТГ відгукнулась на звернення Хмельницької обласної ради та Хмельницької обласної державної адміністрації і надала посильну допомогу мешканцям м. Авдіївка продуктами харчування, засобами першої медичної допомоги та особистої гігієни. Силами підприємців та жителів Сатанівської громади було зібрано та передано:

19:22 03.02.2017