Вибори у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 17.09.2019 11:24

13 вересня у Клинівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися вибори членів шкільного парламенту «Шкільна республіка».

Участь у виборах брали учні 5-11 класів та вчительський колектив. Клинівські школярі  до виборчого процесу віднеслися виважено та відповідально. На пост президента  та міністрів учнівського самоврядування було подано з числа найвідповідальніших учнів школи багато кандидатур. До бюлетеня потрапили кращі з кращих. Була утворена виборча комісія, яку очолювали голова Панасюк Юрій, заступник Сапрун Євген та секретар Бабій Анна. Члени комісії Алієва Анастасія, Катеренюк Юлія, Белей Ангеліна, Уткіна Олександра  разом із педагогом-організатором Клімовою Оксаною Степанівною виготовили кабіни для голосування та підготували всю необхідну документацію. Це і самі бюлетені із контрольними талонами, списки виборців, протоколи підрахунку голосів. Вибори відбувались  чесно, цікаво і захоплююче. Це стосується і самих виборців, і виборчої комісії, і кандидатів. До слова, кандидати були присутніми при підрахунку голосів та пильно стежили за процесом. Врешті –решт комісія оголосила результати та привітала новообраного президента Одукалець Альону та міністрів. Ними стали: міністр освіти – Повх Дар'я, міністр культури – Джура Юлія, міністр спорту - Мороз Андрій, міністр правопорядку - Вінська Анна, міністр охорони здоров'я та екології – Бандура Анастасія, діловод – Одукалець Ульяна. Педагог-організатор привітала новообраних членів учнівського самоврядування та побажала наснаги, плідної праці та гарних результатів у покладених на парламент обов’язках.