Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради»

Контакти Правова інформація Послуги для населення

Рішенням сорок першої сесії VII скликання №5/41-2019 від 16 травня 2019 року створено комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради» (можна ознайомитися за посиланням: https://satanivska-gromada.gov.ua/docs/196335/)

Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради (ЦНСП) – заклад соціального захисту населення, що проводить соціальну роботу та надає соціальні послуги особам, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

ЦНСП у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», іншими законодавчими актами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та Сатанівської селищної ради Городоцького району Хмельницької області з питань надання соціальних послуг, сім’ї, дітей та молоді та Статутом.

До складу Центру входять відділення:

• соціальної допомоги вдома

організації надання адресної натуральної допомоги.

Надає такі послуги:

Послуги догляду вдома

Послуги натуральної допомоги (послуги перукаря, прання, фізичної реабілітації, робітника з комплексного обслуговування будівель)

Послуги можуть отримувати:

- особи похилого віку, які отримують пенсію за віком,

- особи з інвалідністю,

- діти з інвалідністю,

- хворі, які потребують фізичної реабілітації (за направленням лікаря),

- учасники бойових дій (їх сім’ї),

-  багатодітні сім’ї ( за наявності довідки),

- малозабезпечені сім’ї  ( за наявності довідки),

- учасники ліквідації ЧАЕС

- внутрішньо переміщені особи

Послуги надаються відповідно до розрахунку доходів особи, яка отримуватиме соціальні послуги, включаючи доходи всіх членів сім’ї, які з нею проживають та ведуть спільний побут, за рахунок бюджетних коштів, з урахуванням диференційованої плати, за рахунок отримувачів соціальних послуг.

Для отримання послуг необхідно подати наступні документи:

• Заява відповідного зразка
  • Копія паспорта (всі сторінки)
  • Копія ідентифікаційного коду
  • Довідка про склад сім’ї
  • Довідка про доходи (за останні 6 місяців, які передують місяцю звернення)
  • Довідка про пай (за наявності)
  • Довідка по малозабезпеченості (за наявності)
  • Копія посвідчення багатодітної сім’ї (за наявності)
  • Копія довідки ВПО (за наявності)
  • Копія посвідчення УБД
  • Копія свідоцтва про народження дитини (якщо послуги отримуватиме дитина)

За додатковою інформацією звертатися в Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради за адресою смт Сатанів вул. Хмельницького Богдана, 43

Сатанівська селищна рада реалізує проект «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ» за кошти безповоротної фінансової допомоги в межах реалізації проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» в рамках Договору про співпрацю між Deutsсhe Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbiet (GIZ) GmbH та Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині» та селищного бюджету.