Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради»

Контакти  Новини  Реалізація грантового проекту

Рішенням сорок першої сесії VII скликання №5/41-2019 від 16 травня 2019 року створено комунальну установу «Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради» (можна ознайомитися за посиланням: https://satanivska-gromada.gov.ua/docs/196335/)

Центр надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради (ЦНСП) – заклад соціального захисту населення, що проводить соціальну роботу та надає соціальні послуги особам, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

ЦНСП у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», іншими законодавчими актами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та Сатанівської селищної ради Городоцького району Хмельницької області з питань надання соціальних послуг, сім’ї, дітей та молоді та Статутом.

До складу Центру входять відділення:

• соціальної допомоги вдома
  • організації надання адресної натуральної допомоги.