Перелік проектів, які реалізовано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році в Сатанівській селищній об’єднаній територіальній громаді

Відповідно до розподілу субвенції постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад» (зі змінами), Сатанівською селищною радою, буде використано субвенцію в розмірі – 2431,1 тис. грн., а саме на такий проект:

№ п/п

Найменування інвестиційних програм і проектів на формування інфраструктури  та їх місцезнаходження, вид робіт (заходи)

Виділено коштів субвенції, тис. грн.

Виділено з місцевого бюджету, тис. грн.

Сума виділених коштів, тис. грн.

(п.3+п.4)

1

2

3