Герб, штандарт та прапор Сатанівської ТГ

Щит перетятий срібною хвилястою балкою. У першій лазуровій частині скаче золотий олень із срібними рогами й копитами, справа він супроводжується золотим усміхненим шістнадцятипроменевим сонцем, зліва – золотою шестикутною гранованою зіркою, супроводжуваною знизу таким же напівмісяцем ріжками догори. У другій зеленій частині золотий глечик, із якого витікає срібна вода. Щит вписаний у золотий декоративний картуш і увінчаний срібною міською короною.

Головним елементом герба є олень — символ відваги і швидкості, являвся першим гербом Сатанова. Шістнадцятипроменеве сонце — символ Поділля. Шестикутна зірка з півмісяцем — центральний елемент шляхетського роду Сенявських, у власності котрих Сатанів знаходився значний період часу. Срібна хвиляста балка символізує річку Збруч. Глек з водою - символ лікувального родовища води, котре було відкрите в Сатанові.

Штандарт і прапор Сатанова складається з зображення оленя, першого герба, на щиті, що знаходиться на фоні міських мурів. Нижче прапор перетинається срібною хвилястою лінією, що символізує річку Збруч, на берегах котрої і зводились стіни Сатанова. Внизу, на зеленому фоні, розміщений ключ від міської брами, прикрашений стилізованим латинським словом "SAT", від котрого походить назва міста.

Герб та штандарт створений в 2007 році. Автор  — Войталюк Петро Броніславович. 21 лютого 2018 року, Рішенням 26 сесії Сатанівської селищної ради сьомого скликання №21/26-2018 було внесено зміни до герба та штандарту Сатанова, для приведення їх до сучасних вимог Українського геральдичного товариства.

Від створення Сатанівської селищної об'єднаної територіальної громади, герб, штандарт та прапор Сатанова використовується і як символіка ТГ.