Щодо повідомлення RASFF.

Дата: 27.09.2019 11:38

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Хмельницькій області    (далі - Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби України від 19.09.2019 №11.1.3-26/15153 «Щодо повідомлення «RASFF».

Відповідно до повідомлення, виявлено бактерію Listeria monocytogenes у сирі, що експортується із Польщі (виробник:Spóldzielnia Mleczarska Ryki) до України  (імпортер: ТОВ «Дельта-Імпорт»).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов'язані вилучати   таабо  відкликати  у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив на здоров'я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Городоцьке РУ ГУ

Держпродспоживслужби