Звіт по майстер-класах в Центрі надання соціальних послуг

Дата: 30.09.2019 16:05

Сатанівською селищною радою спільно з Центром надання соціальних послуг в рамках проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ» протягом серпня-вересня було проведено 15 майстер-класів для дітей.

07.08.2019 Кикеля Оксана – бібліотекар с. Клинове провела  майстер-клас для дітей з виготовлення ляльок мотанок-зернушок в с.Клинове. А також під час проведення Дня Незалежності, 24.08.2019, вона провела майстер-клас в смт Сатанів для всіх охочих.

12 та 18 вересня у ЦНСП смт Сатанів Чиж Ірина на волонтерських засадах провела 2 майстер-класи з розфарбовування дерев’яних стільничок.

12.09.2019 у ЦНСП проведено майстер-клас по виготовленню квітки з пінопласту (тюльпан).

17 та 23 вересня, волонтерка – Комоса Ганна, провела 2 майстер-класи по виготовленню соняшників з гофрованого паперу.

17 та 25 вересня, волонтерка – Кшежинська Тетяна, провела 2 майстер-класи по виготовленню квітів з гофрованого паперу.

11-12 вересня працівники бібліотеки Кушнір Оксана та Швидюк Олена проводили майстер-клас з малювання фарбами напису «фініш», який використано на «VELOмандри 2019».

25.09.2019 Комоса Ганна провела майстер-клас по виготовленню букетів з цукерок.

25.09.2019 волонтерка Бочуля Ганна, провела майстер-клас по виготовленню ляльок-мотанок.

З 23 по 27 вересня директор Кам’янського НВК, вчитель трудового навчання – Цюра Олександр Борисович проводив майстер-клас з пірографії/ «малювання вогнем» карти Сатанівської ОТГ.

Під час проведення «VELOмандри 2019», який відбувся 22.09.2019 року волонтерів нагороджено грамотами та подарунками за волонтерську діяльність у проведенні майстер-класів для школярів в ЦНСП Сатанівської селищної ради в рамках проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ».

Майстер-класи проведено в рамках проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми “U-LEAD з Європою.

#ГромадаДляЛюдини #КожнійДитині #ULEADwithEurope