Олімпійський забіг — Клинівська ЗОШ

Присвячений він був закриттю Олімпійського тижня. Всі учні школи взяли участь у заході. Урочисте право запалити олімпійський вогонь було надано директору школи Перчишину А. С., який передав олімпійський символ наймолодшим учасникам заходу — першокласникам.

09:23 10.09.2016

Оголошення про проведення громадських слухань

Сатанівська селищна рада оголошує про проведення громадських слухань з затвердження детального плану території житлово-громадської забудови мікрорайону "Курортний" в смт Сатанів.

18:08 08.09.2016

Засідання робочої групи зі стратегічного планування

Нагадаємо, що над розробкою стратегічного плану розвитку Сатанівської громади працюють представники Інституту громадянського суспільства за допомоги Проекту ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Разом з ними найактивніші представники громади визначили стратегічне бачення свого майбутнього: Громада Сатанів – європейський бальнеологічний курорт в серці Подільських Товтр. Відповідно, аби цього домогтися, на попередніх засіданнях були визначені дві стратегічні цілі. Перша - розвиток туристичного потенціалу, а також підприємницької активності громади. Друга - інтеграція сільських територій.

20:02 06.09.2016

Сатанівська громада стала учасником міжнародної естафети "Біг заради гармонії"

Зустрічали учасників естафети, на початку Городоцького району, представники Сатанівської селищної ради, учні і вчителі Сатанівської ЗОШ і Іванковецького НВК. Селищний голова Собков А. І. привітав учасників забігу з прибуттям на територію громади і виразив вдячність за популяризацію здорового способу життя, ідей єднання народів заради миру. Після цього колонна рушила в сторону Сатанова.

14:18 02.09.2016

День Знань у Клинівській ЗОШ

У символічні рушникові ворота на свято завітало десятеро першокласників із своєю першою учителькою Людмилою Володимирівною Колєснік  та  випускники із класним керівником Юлією Петрівною Попіль.  До школярів   звернувся директор школи Перчишин Антон Станіславович, який  побажав  учням успішного навчання  та вручив відмінникам похвальні листи. На Святі знань були присутні почесні гості: настоятель храму протиієрей Отець Василій, староста села Янкова Ірина Григорівна, секретар Сатанівської селищної ради Бандило Любов Василівна, депутат районної ради Андрійчук Анатолій Семенович, представник групи компаній «Вітагро» керуючий відділком у с. Клинове Чернишов Степан Григорович та представник ТОВ «Кернел» Гржибовська Галина Олександрівна. У своїх виступах гості висловлювали щирі побажання учням та вручили подарунки першокласникам. Учнів та гостей свята своїми талантами потішиши ансамбль танцю «Барвінок», солісти Альона Одукалець, Ірина Якубишена та Олександра Боднар та герої із казок, ролі яких виконували Карина Нищенко, Антон Фурман, Анна Остапчук та Анастасія Бандура.

08:54 02.09.2016

Сатанівська ЗОШ відсвяткувала День Знань

Зі словами привітання виступив директор школи Іжицький В. Т.; селищний голова Собков А. І.; депутат Городоцької районної ради, представник компанії «Епіцентр К»  Якубовський В. В.

08:53 02.09.2016