Дата: 30.01.2020 15:12

30 січня 2020 року в приміщенні адмінбудівлі Сатанівської селищної ради відбулось засідання круглого столу на тему «Додержання законодавства про працю та зайнятість населення   суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та організації харчування» представників виконавчих органів Сатанівської селищної ради та суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території населених пунктів, що входять до складу Сатанівської селищної ради. Засіданню круглого столу передували зустрічі з суб’єктами господарювання, за місцем здійснення господарської діяльності, представників виконавчих органів Сатанівської селищної ради, старост населених пунктів, що ходять до складу Сатанівської селищної ради, з метою проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.