Тренінг для батьків у Центрі надання соціальних послуг

В кабінеті соціально-педагогічної роботи Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради начальник відділу соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю Токар Юлія Миколаївна провела тренінг для батьків на тему «Права дитини та обов'язки батьків».

14:27 23.08.2019

Візит експерта з розвитку соціальних послуг

Сьогодні до Сатанівської громади з метою консультування та оцінки прогресу виконання міні-проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», який реалізується Сатанівською селищною радою завітав експерт з розвитку соціальних послуг проєкту “ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг” Дерев’янко Дмитро Григорович. Під час візиту експерт поспілкувався з директором Центру надання соціальних послуг – Шелегою Світланою Михайлівною, начальником відділу соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю – Токар Юлією Миколаївною, координатором міні-проєкту – Дахновець Аллою Володимирівною.

17:10 22.08.2019