Увага!!! "Сибірка"!!!

З метою збереження епідеміологічного та епізоотичного благополуччя Городоцьке районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що відповідно до офіційного повідомлення Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь від 12.08.2019 року на території Столінського району Брестської області було зафіксовано спалах сибірки.

20:20 19.08.2019

Пост-реліз урочистого відкриття Центру надання соціальних послуг у Сатанівській ОТГ за підтримки проєкту “Громада для людини”

Сатанів, Хмельницька область, 02 серпня 2019 року – Центр надання соціальних послуг у Сатанові Хмельницької області офіційно відкрито, що  сприятиме ефективному та оперативному наданню соціальних послуг вразливим верствам населення Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади.

23:24 06.08.2019

«Вікі любить пам’ятки» – допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

З 1 по 30 вересня 2019 року триватиме щорічний міжнародний конкурс фотографій об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Мета проекту — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цього року конкурс проходить у 30 країнах.

07:51 04.08.2019

Урочисте відкриття Центру надання соціальних послуг Сатанівської селищної ради

2 серпня 2019 року відбулось відкриття Центру надання соціальних послуг в смт Сатанів. Створення цього центру відбулось в рамках реалізації проєкту «Створення Центру надання соціальних послуг в Сатанівській ОТГ», що здійснюється як частина проєкту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг» Партнерства «Кожній дитині» за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

00:42 03.08.2019