Криміногенна ситуація на території громади

Проведеним місцевою прокуратурою вивченням стану криміногенної ситуації на території Сатанівської ОТГ встановлено, що протягом поточного року в селищі Сатанів та сусідніх населених пунктах, які входять в склад громади, вчинено 25 злочинів.

18:39 25.11.2019

Тренінг з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ

04 грудня 2019 року о 10.00 год. відбудеться інформаційна сесія/тренінг з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) за адресою: буд.135Ж, вул. Бузкова, смт Сатанів, Городоцький район, Хмельницька область, Сатанівська селищна рада, 2 поверх, зала засідань.

11:31 21.11.2019

Запрошуємо на відкриття

22 листопада 2019 року, в п’ятницю, о 12 год відбудеться відкриття Центру надання адміністративних послуг Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади Городоцького району Хмельницької області. Запрошуємо жителів та гостей громади.

10:54 19.11.2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в Сатанівській ОТГ (оновлено)

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища, тому дуже важливо постійно навчати малюків  правилам безпечної поведінки у побуті, в природі, на вулиці, у суспільних місцях.

22:25 16.11.2019