Тренінг «Бюджет громади». DONE!

05 березня в Центрі надання соціальних послуг Сатанівської ОТГ відбувся  тренінг «Бюджет громади» в рамках проєкту «Активна Громада: «Задай курс владі» Інституту "Республіка" за співпраці Всеукраїнської ініціативи "Активна громада" та Сатанівської селищної ради.

03:38 07.03.2020

Запрошуємо 05 березня відвідати тренінг «Бюджет громади» в рамках проєкту «Активна Громада: «Задай курс владі»

05 березня о 13 год в Центрі надання соціальних послуг Сатанівської ОТГ відбудеться тренінг «Бюджет громади» в рамках проєкту «Активна Громада: «Задай курс владі» Інституту "Республіка" за співпраці Всеукраїнської ініціативи "Активна громада" та Сатанівської селищної ради.

01:28 03.03.2020

Тренінг «Управління в громаді та бюджет участі». DONE!

Сьогодні, 27 лютого, тренеркою від Інституту "Республіка" – Юлією Мазур проведено тренінг на тему «Управління в громаді та бюджет участі» в просторі BOOK LAB  Сатанівської міської бібліотеки в рамках проєкту «Активна Громада: Задай курс владі» за співпраці Всеукраїнська ініціатива "Активна громада" та Сатанівської селищної ради. Тренінг відвідало 28 осіб, серед яких працівники культури, освіти, соціальної сфери та активні мешканці громади.

22:33 27.02.2020

Результати проєкту в Сатанівській міській бібліотеці від громадської організації «Осередок змін»

Сьогодні, 27 лютого, відбулася презентація результатів проєкту «Ревіталізація культурного простору», який впродовж листопада 2019 року – лютого 2020 року отримав право на «життя» у Сатанівській міській бібліотеці в рамках Програми «Успішні локальні громади», що фінансується Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ). Проєкт реалізовано громадською організацією «Осередок змін», партнери – Сатанівська селищна рада, Сатанівська міська бібліотека та Сатанівський міський будинок культури.

20:09 27.02.2020