До уваги громадян-землевласників!

Дата: 09.04.2021 09:24

Відповідно до пп.2п.1 Указу Президента України від 22 07.2017 №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» зобов’язано забезпечити перенесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, які зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель. Заходи щодо внесення відомостей про такі ділянки до Державного земельного кадастру  здійснює Відділ у Городоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області.

З огляду на викладене, просимо громадян-землевласників та підприємств, установ, організацій-землекористувачів здійснити організацію робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.