Новини громади

Підтримка для студентів

Команда veliki.com.ua оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів! Наша мета, підтримати студентів у непростий час, змотивувати їх до навчання, подарувати приємні емоції від творчого процесу. Оголошуємо початок конкурсу на грант у розмірі 20000(двадцять тисяч) гривень!    Студент може обрати будь яку тему, із запропонованих, за своїм бажанням. Написати твір згідно вимог. Усі роботи будуть перевірені суддівською колегію створеною із співробітників компанії та партнерів. У визначені терміни переможець буде оголошений на сайті компанії!  Приклади статей можна знайти за посиланням: Статті в магазині VELIKI.   Деталі конкурсу опубліковані на сторінці сайту: https://veliki.com.ua/dir_bikes.htm#scholarship   Дякуємо Вам за участь! Бажаємо успіхів та мирного неба!  Слава Україні!

08:15 27.12.2022