Новини громади

Увага!!! "Сибірка"!!!

З метою збереження епідеміологічного та епізоотичного благополуччя Городоцьке районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що відповідно до офіційного повідомлення Департаменту ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь від 12.08.2019 року на території Столінського району Брестської області було зафіксовано спалах сибірки.

20:20 19.08.2019

Пост-реліз урочистого відкриття Центру надання соціальних послуг у Сатанівській ОТГ за підтримки проєкту “Громада для людини”

Сатанів, Хмельницька область, 02 серпня 2019 року – Центр надання соціальних послуг у Сатанові Хмельницької області офіційно відкрито, що  сприятиме ефективному та оперативному наданню соціальних послуг вразливим верствам населення Сатанівської селищної об’єднаної територіальної громади.

23:24 06.08.2019