Розпочався тиждень "Міні-театрів" у Сатанівській ОТГ

Дата: 06.11.2018 08:57

5 листопада  2018 року в рамках проекту «Розвиток культури в Сатанівській ОТГ – інвестиція в людський капітал і конкурентоспроможність громади і регіону» розпочався тиждень «Міні-театрів».

Тиждень буде включати декілька театральних заходів і почався з вистави Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького «За двома зайцями», котра була показана в приміщенні сільського будинку культури с. Іванківці.

Нагадаємо, що тиждень «Міні-театрів» завершиться 11 листопада театральним дійством в смт Сатанів, в котрому приймуть участь аматорські дитячі театральні колективи Сатанівської ОТГ.

Тиждень «Міні-театрів» проводиться у рамках проекту «Розвиток культури у Сатанівській селищній ОТГ – інвестиція в людський капітал і конкурентоспроможність громади і регіону» за підтримки Українського культурного фонду.

Коментар від глядачів з с. Клинове:

"Подивитись п’єсу з’їхались з усіх сіл громади. Серед глядачів були і клинівчани. Але цього разу художній керівник Клинівського будинку культури Клімова Оксана Степанівна разом із старостою села Янковою Іриною Григорівною вирішили організувати поїздку для тих, хто вже давно перебуває на заслуженому відпочинку. Над пропозицією довго не роздумували – на культурний відпочинок у сусіднє село їхали з радістю.

Вистава встократ перевершила сподівання всіх глядачів.   Гра акторів була геніальною, емоції глядачів зашкалювали, а долоні горіли від оплесків.

Вдячні глядачі аплодували стоячи. На завершення зустрічі з майстрами сцени клинівчани зробили цікаву фотосесію.

Щиро дякуємо усім організаторам цього дійства за прекрасну можливість культурно збагатитись."