Прес-реліз тижня «Міні-театрів»

Дата: 05.11.2018 11:38

З 5 по 11 листопада  2018 року в рамках проекту «Розвиток культури в Сатанівській ОТГ – інвестиція в людський капітал і конкурентоспроможність громади і регіону» за підтримки Українського культурного фонду, проходитиме тиждень «Міні-театрів»

05 листопада:

• 12:00 година в міському будинку культури смт Сатанів відбудеться вистава для дітей Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького «По щучому велінню». Вартість – 30 гривень;
  • 14:00 година в міському будинку культури смт Сатанів відбудеться вистава Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького «За двома зайцями». Вартість – 30 гривень;
  • 18:00 година в будинку культури села Іванківці відбудеться вистава Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М. Старицького «За двома зайцями». Вхід вільний.

07 листопада о 15:00 годині в селі Іванківці в будинку культури аматорським дитячим колективом «Подоляночка»  ставитиметься вистава «Наталка Полтавка» під керівництвом Гудзь В.А.

08 листопада о 15:00 годині в смт Сатанів в міському будиноку культури дитячим колектив «Надзбруччя» ставитиметься вистава «Назар Стодоля» під керівництвом Головатої Л.І.

09 листопада о 15:00 годині в селі Клинове в будиноку  культури аматорським дитячим колективом «Криниченька» ставитиметься вистава «За двома зайцями»  під керівництвом Клімової О.С.

11 листопада  о 15:00 годині у міському будинку культури смт Сатанів відбудеться театральні дійства. Три аматорських дитячих міні театри громади покажуть свої вистави «Назар Стодоля», «Наталка Полтавка», «За двома зайцями». Захід проходитиме в форматі конкурсу в якому буде визначено переможців, які будуть нагородженні подарунками.