Відділ соціального захисту населення

Як налагодити спілкування і підтримати близьких, що перебувають поблизу лінії бойових дій

Постійно переймаючись і годинами сперечаючись про переїзд, ти можеш тільки погіршити свій моральний стан і стосунки з близькими людьми, що перебувають поблизу лінії бойових дій.

13:39 22.05.2024

Як допомогти ветерану, що втратив на війні зір, про підтримку і те, чого робити не варто

Якщо людина втратила зір, вона не перестала бути людиною. Якщо чоловік втратив зір, він не перестав бути чоловіком.Про те, як допомогти ветерану, що втратив на війні зір, про підтримку і те, чого робити не варто, дивіться в каруселі 👇

14:00 14.05.2024

Доступність публічних послуг

1. Анкета для опитування щодо доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення (для суб'єктів звернення) 2. Анкета оцінювання доступності публічних послуг (для посадових осіб суб'єкта надання) Довідково: Публічна послуга – юридично або соціально значуща дія суб’єкта надання публічної (електронної публічної) послуги, у тому числі адміністративна послуга, за заявою (зверненням, запитом) суб’єкта звернення або без такого звернення, у результаті якої набуваються, переходять, припиняються права та/або здійснюються обов’язки суб’єктом звернення, надаються відповідні матеріальні та/або нематеріальні блага суб’єкту звернення.

14:01 10.05.2024