Новини громади

День англійської мови у Клинівській ЗОШ

З ініціативи GoGlobal у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Британської Ради в Україні  всім загальноосвітнім навчальним закладам  пропонувалось взяти участь у всеукраїнському проекті “Тиждень англійської мови ”.

23:15 16.12.2016

Перший Форум об’єднаних громад

15 грудня 2016 року в Києві за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана пройшов перший Форум об’єднаних територіальних громад (OТГ), присвячений річниці діяльності в Україні ОТГ, утворених на першому етапі реформи місцевого самоврядування та децентралізації владних повноважень.

08:57 16.12.2016

Фестиваль народного танцю «Вихиляс»

У  Хмельницькому палаці творчості для дітей та юнацтва відбулося справжнє свято  - обласний фестиваль народного танцю «Вихиляс» колективів  загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів. У фестивалі взяло участь 49 колективів Хмельниччини.  З вітальним словом виступила Жолобок Наталія Володимирівна – заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково – технічної творчості учнівської молоді.

19:42 15.12.2016

Андріївські вечорниці

«Ой Андрію, Андрію, даруй нам надію!» - гучно лунало 13 грудня з вуст Клинівських  дівчат, учасниць Андріївських вечорниць, які було організовано працівниками Клинівського сільського будинку культури та педагогом-організатором школи з нагоди свята Андрія Первозваного.

09:14 14.12.2016

Учитель року-2017

Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. «Учитель року» допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти.

09:10 09.12.2016

Святкування Дня місцевого самоврядування у Сатанівській громаді

У концертному залі Сатанівського міського Будинку культури зібрались працівники місцевого самоврядування з усієї Сатанівської громади. У своєму вітальному слові селищний голова Собков Альберт Іванович  подякував усім, хто долучився до створення і розвитку нашої об’єднаної територіальної громади, всім тим, хто своєю щоденною працею вносить вклад в її розбудову, не просто як однієї з багатьох інших в Україні, а як однієї з найкращих і найзразковіших громад.

22:54 08.12.2016

До Дня місцевого самоврядування

У сесійній залі Будинку рад зібралися кращі представники органів місцевого самоврядування, ті, хто своєю наполегливою працею, енергією та професіоналізмом творить історію місцевого самоврядування Хмельниччини.

08:46 07.12.2016

"Нумо хлопці" — змагання до Дня збройних сил України

6 грудня у Сатанівській ЗОШ I - III ступенів відбулися спортивні  змагання "Нумо, хлопці!", які були проведені  з нагоди Дня збройних сил України. Учасниками були учні 11 класу, та шкільна спортивна збірна. Суддями змагань були директор школи - Іжицький Володимир Тадеушович та вчитель історії та права – Польна Алла Йосипівна.

22:53 06.12.2016