Новини громади

ФГ "Хлібороб" повідомляє про обробіток посівів сої

Фермерське господарство "Хлібороб" повідомляє, що з 6 по 12 червня 2018 року буде проводитись обробка посівів сої. Роботи проводяться з 2200 до 600 години. Для обробки буде використовуватись препарат "Фелікс ВГ".

16:45 07.06.2018

Перше літнє свято

1 червня — дата особлива тим, що починається найвеселіша пора року для людей усіх вікових категорій. Ця пора — літо.

00:13 02.06.2018

Централізоване водопостачання у селах – як громади будують водогони

Рівень грунтових вод катастрофічно падає. По селах масово почали будувати водогони. Якщо раніше артезіанську свердловину бурили до ста метрів, то зараз глибина сягає і до двох сотень – доки не дістануть води. У громадах левову частку коштів витрачають саме на матеріали, труби та монтажні роботи.

23:00 31.05.2018

На виконання листа Міністерства соціальної політики України, Сатанівська селищна рада надає інформацію про впровадження проекту Міжнародної організації з міграції "Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні".

09:08 31.05.2018

До відома жителів громади

Останнім часом спостерігається збільшення звернень громадян, щодо надання правової допомоги. Часто, в ході розмови, виявляється, що громадяни не поінформовані про те, що в місті Городок діє БЕЗОПЛАТНА правова допомога, а тому звертаються до приватних юристів.

08:49 24.05.2018