Дата: 22.01.2018 22:12

22 січня з нагоди Дня Соборності України проходили урочистості. На колишньому кордоні Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, котрий проходив по річці Збруч, зустрілись дві ходи: з Сатанівської ЗОШ та з Калагарівської ЗОШ. Хмельницька та Тернопільська область з’єднались в традиційний живий ланцюг. Пізніше, вже в приміщенні Сатанівської ЗОШ, відбувся святковий концерт.

В той же час у смт Гусятин, також на колишньому кордоні по річці Збруч, почались святкування за участі представників об’єднаних територіальних громад Хмельницької та Тернопільської області. З’єднавшись в одну велику ходу, вони рушили до центральної площі, де до учасників звернулись голови Хмельницької та Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради, а також запрошені народні депутати. Після слів привітання відбувся святковий концерт. Від Сатанівської об’єднаної територіальної громади прийняли участь 10 учасників, на чолі з селищним головою Собковим Альбертом Івановичем.