Кам'янський НВК 13 жовтня 2016 року

Дата: 13.10.2016 21:52

Незважаючи на холодну і дощову погоду, на подвір'ї Кам'янського НВК зібралась велика кількість людей. Родичі та однокласники, учні та вчителі школи, представники Сатанівської селищної ради, представники духовенства, представники від районної та обласної рад, а також небайдужі односельчани прийшли віддати шану нашому земляку — майору Жуку Андрію. З сумом згадувались сторінки життя героя. Не раз було зазначено про важливість таких заходів, адже саме на такій лінійці підростаюче покоління бачить, що патріотизм, мужність, любов до рідної землі, самопожертва і готовність стати на захист своєї держави, якості якими володів Андрій, зараз цінуються як ніколи раніше. Пам’ятна дошка була розміщена біля входу Кам’янської ЗОШ I – II ступенів, в котрій він навчався.

Андрій Жук служив у 3-му батальйоні 72-ї окремої гвардійської механізованої бригади з серпня 2014 року, на посадах командира взводу, командира роти, начальника штабу батальйону, командира батальйону.

Мав бажання й в подальшому служити в армії та навчатись.

Загинув 27 травня 2016 року поблизу села Богданівка Волноваського району Донецької області.

Указом Президента України від 3 червня 2016 року №233/2016 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові Жук Андрій Сергійович був нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня (посмертно).