Збір обласної ради старшокласників

Дата: 05.12.2017 20:32

Фото без опису1 грудня 2017 року лідер учнівського самоврядування, представник Клинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Москалюк Анастасія Григорівна брала участь  у зборі обласної ради старшокласників в  Хмельницькому центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.

У актовій залі зібралось близько 50 лідерів шкіл області. Спілкуючись між собою, вони  ділилися досягненнями, методами роботи учнівського самоврядування. Нові знайомства, позитивні  враження,  цінна інформація для кожного учасника запам’яталися надовго, до того ж обрали нову  раду старшокласників області. На завершення роботи із учасниками було проведено цікавий квест, де всі могли проявити свої таланти і кмітливість.