День Знань

Дата: 01.09.2017 20:25

Традиційно, 1 вересня всі школи країни відзначають День Знань, як початок нового навчального року. ЗОШ I - III ступенів смт Сатанів цього року поповнилась 50 першокласниками. Зі святом учнів та вчителів привітали директор школи Іжицький Володимир Тадеушович, селищний голова Собков Альберт Іванович, депутат Хмельницької обласної ради Поворозник Володимир Васильович, директор Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Власюк Тетяна Михайлівна.

Майбутні випускники, 11 клас, за старою традицією, подарували першокласникам учнівські приладдя. Крім того, учнівські приладдя першокласники отримали від партії "За конкретні справи", Власюк Т. М. подарувала дитячі енциклопедії для шкільної бібліотеки, а колишні випускники передали школі спортивний інвентар.

До вчителів, батьків та глядачів у залі звернулись і головні гості свята — першокласники, а перший дзвінок покликав їх і всіх учнів на перший урок 2017/2018 навчального року.