День партизанської слави у Сатанівській ЗОШ

Дата: 24.09.2017 18:04

22 вересня у Сатанівській ЗОШ відбулася лінійка, присвячена Дню Партизанської слави. Лінійку проводили учні 10 класу на чолі з класним керівником Смолінською Ольгою Анатоліївною.? За період фашистської навали загарбники вбили та замучили на території області 222 тисячі громадян, близько 256 тисяч військовополонених, вивезли на каторгу 117 тисяч юнаків та дівчат. На початку 1944 року на території області діяло 37 партизанських загонів, об’єднаних у 5 партизанських з’єднань, 7 окремих загонів, понад 140 підпільних і диверсійних груп, в яких брали участь близько 17 тисяч осіб. У боях за Батьківщину 18 тисяч уродженців області було відзначено державними нагородами, 74 наших земляки стали Героями Радянського Союзу.