Запрошуємо прийняти участь у відборі на посаду "Інспектор відділу/сектору "Служба освітньої безпеки""

Дата: 25.06.2024 15:47

Фото без опису

Відповідно до наказу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області від 14.06.2024 № 1001 «Про оголошення конкурсу на службу в поліцію і зайняття вакантних посад у ГУНП в Хмельницькій області» з 17.06.2024 по 30.06.2024 проводиться відбір на зайняття вакантної посади інспектора «Служби освітньої безпеки» закладів освіти Сатанівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України;
  • вища освіта;
  • вільне володіння українською мовою, що засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, виданий Національною комісією із стандартів державної мови;
  • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення».

*Переможець буде проходити первинну професійну підготовку

Повний опис вакансії: https://nabir.np.gov.ua/index.php?r=recruitment/process_recruitment&id=9085

За деталями звертатися у відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 44, сел. Сатанів, тел. 097 726 98 64 або за тел. 0673703360 (куратор від ГУНП в Хмельницькій області).