Засуджено до позбавлення волі за вчинення крадіжки

Дата: 17.06.2024 16:21

Фото без опису

За публічного обвинувачення Волочиської окружної прокуратури, суд визнав винною 47-річну громадянку російської федерації у вчиненні крадіжки в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

Так, в ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що у березні 2024 року громадянка російської федерація, яка тривалий час проживає на території Сатанівської ОТГ, будучи засудженою за вчинення крадіжки грошей та документів, в період іспитового строку, на шлях виправлення не стала, та викрала у пенсіонера мобільний телефон.

Прокурорами Волочиської окружної прокуратури в суді доведено винуватість фігурантки справи в інкримінованому їй злочині та вироком Городоцького районного суду від 11.06.2024 призначено їй реальну міру покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.