☝️“Як досягти карʼєрного успіху після військової служби” - посібник з працевлаштування для ветеранів та ветеранок

Дата: 14.06.2024 11:03

Фото без опису

📖 ГО "Зелена смуга” створила посібник практичних рекомендацій для захисників та захисниць, який:
☉ допоможе визначитися з новою професією;
☉ надасть перелік ветеранських організацій для спілкування з побратимами/посестрами;
☉ скерує до організацій, які допоможуть знайти місце роботи;
☉ розповість, як подолати стресові ситуації під час пошуку роботи;
☉ допоможе обрати правильного працедавця;
☉ розкаже, як вигідно себе презентувати на співбесіді.
🇺🇸 Порадник підготовлено на основі практичного досвіду з використанням ефективних американських інструментів підготовки військовослужбовців до цивільного життя, а також матеріалів Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки – програми допомоги в перехідний період (Transition Assistance Program).
🤝 Праця створена за рекомендаціями ветеранів для ветеранів громадською організацією «Зелена Смуга» в партнерстві з компанією Jooble, американською організацією Pittsburgh Hires Veterans, Мінветеранів за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
👉 Завантажуйте посібник тут 👉 https://mva.gov.ua/storage/app/sites/1/uploaded-files/ПОСІБНИК.pdf