Безпечний простір для жінок працює  у Хмельницькому.

Дата: 05.06.2024 15:00

У Хмельницькому запрацював громадський простір для жінок і дівчат «Вільна». Тут жінки зможуть почувати себе спокійно та захищено.

Відвідувачки матимуть змогу отримати допомогу в питаннях соціального захисту, консультації психологів і взяти участь у майстер-класах з саморозвитку.

Відвідувачкам надаватимуть безкоштовні консультації соціальних працівників, психологічну допомогу, а також допоможуть відновити своє фізичне і ментальне здоров’я. Регулярні тренінги, майстер-класи, спортивні заняття, арт-терапію у центрі проводять безкоштовно за попередньою реєстрацією.

На сьогодні простори «Вільна» вже працюють у багатьох містах України. Хмельницький став 25 містом, де його відкрили.

«Наш простір пропонує низку активностей для дозвілля, соціалізації, кар’єрних можливостей. Головне – те, що всі активності безкоштовні для відвідувачів. Це також про підтримку. До нас часто звертаються жінки і дівчата, які потребують допомоги. Наші співробітниці завжди готові вислухати. А у випадках гендерно зумовленого насильства розповісти більш детально про державні сервіси, де жінки і дівчата можуть отримати кваліфіковану допомогу. Крім того, у нас діють закриті та відкриті сесії з психологом, якщо це потрібно», - розповідає представниця UNFPA Фонду ООН у галузі народонаселення Анна Копала.

Програма заходів, які відбуваються в просторі, публікуватиметься в телеграмі. На події потрібно реєструватися попередньо.

Контактний телефон: 095 796 5190. Графік роботи простору «Вільна»: з середи по неділю з 11:00 до 20:00.