З Великоднем!!!

Дата: 04.05.2024 18:01

Шановні жителі Сатанівської громади!

Щиро вітаю усіх християн, які сьогодні святкують найбільше релігійне свято - Воскресіння Господнє!

Це вже третій Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації, героїзму української армії,  невтомності українських волонтерів. Багатовікове українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

Тож вшануємо Героїв, які в холодних окопах роблять все можливе, щоб українці зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя. Пам’ятаймо, Ісус переміг смерть і дарував нам надію на вічне життя, на перемогу добра над злом.

З великими сподіваннями зустрічаємо ми Великдень 2024 року. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував якнайперше Перемогу Україні, здоров’я і світлу долю усім! Сьогодні ми, й усе людство, переоцінюємо своє ставлення до життя, починаємо більше цінувати прості речі: поцілунки дітей, батьківські обійми, святкування у великому родинному колі. Ми вчимося обмежувати себе заради порятунку інших, просити про допомогу і допомагати.

Нехай же Світло Воскресіння Христового надасть нам сили перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю, та непохитну віру в кращий завтрашній день!

Зичу усім нам міцного здоров’я та духовного піднесення. Світлого Вам та Благословенного Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, селищний голова Альберт СОБКОВ