«Сильні України» в Хмельницькому 11 травня!

Дата: 02.05.2024 11:23

👉 11 травня в місті Хмельницький відбудеться третій етап другого всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України».

🏆 Змагання організує Федерація стронгмену України за підтримки народного депутата, голови Хмельницької обласної організації партії «Слуга Народу» Сергія Мандзія, благодійного фонду BGV та за сприяння міського голови Хмельницького Олександра Симчишина.

➡️ Учасники змагатимуться у веслуванні на тренажері, жимі лежачи, аеробайках та в ривку гирі. Головним суддею стане народний депутат від «Слуги Народу» чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк.

Генеральний інформаційний партнер заходу – телеканал ICTV2, інформаційний партнер – радіо Армія FM.

✅ Щоб взяти учать у спортивних змаганнях, необхідно зареєструватися bit.ly/445haSI