❓Що робити військовому після виписки з лікарні

Дата: 01.05.2024 12:46

У горталці ми описали ваш алгоритм дій, якщо після проходження ВЛК вам надали відпустку для лікування.

👉 Звертаємо вашу увагу, що для її оформлення вам не потрібно їхати у в/ч, а звідти – додому. Ви можете одразу прибути до ТЦК та СП за місцем вашого проживання. А ТЦК та СП зобовʼязане передати постанову ВЛК та дані про ваше перебування до вашої в/ч.

📄 Такий механізм діє згідно зі змінами у статті 262 Статуту внутрішньої служби. Він також працює, якщо ви отримали непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку.

Важливо! Можливість оформити відпустку або звільнення через ТЦК та СП доступна лише для військових Збройних сил України. Для військових інших формувань це потрібно оформлювати через вашу в/ч, якщо інше не погоджено з командуванням.

📱 Якщо ви маєте додаткові запитання, – запрошуємо скористатися нашим чат-ботом у Telegram за лінком: https://t.me/pryncyp_bot

Нагадуємо, що для поранених військових та їхніх рідних у нашому чат-боті відкрита можливість безплатних консультацій із юристом.