“Досвід ветеранів вартий поваги”

Дата: 09.04.2024 11:14

Фото без опису

Для багатьох ветеранів перехід з військового життя до цивільного може бути непростим процесом. Водночас їхній шлях продовжується — вони так само прагнуть займатися улюбленою справою, закохуватись, подорожувати, навчатись і просто жити. Учасники війни щодня докладають сили для адаптації, тож цивільній частині суспільства важливо навчитись бути підтримкою у відновленні, проявляючи повагу та людяність

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» стартувала кампанія “Досвід ветеранів вартий поваги” за участі ветеранів.

Її мета — показати учасникам війни, що попри нелегкий процес відновлення, життя триває, а цивільним нагадати, що суспільство має ставитись з повагою до досвіду захисників.

На всіх етапах розробки кампанії команда проєкту консультувалась з низкою організацій, які працюють над адаптацією учасників бойових дій до цивільного життя, а участь у створенні роликів взяли безпосередньо ветерани.

Ролики з військовими і їхнім досвідом, а також відповіді на запитання, які турбують, можна знайти на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»:

Подивіться, відчуйте, зрозумійте https://www.howareu.com/#veterans