Високі державні нагороди героям Сатанівської ТГ

Дата: 04.04.2024 13:54

Анатолій Катеренчук, начальник Хмельницької РВА разом із очільником громади та представниками районного та місцевого ТЦК та СП передали високі державні нагороди родинам загиблих Героїв.

Згідно Указу Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Сатанівської громади: Бордея Миколу Володимировича та Ціцвіру Сергія Анатолійовича.

“Кожна з цих нагород є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Однак щоразу невимовно боляче передавати такі нагороди. Адже кожна така відзнака – це ще й зламані долі цілих родин. Ці хлопці віддали найдорожче – своє життя. Їхні імена назавжди вписані в історію нашої держави, а подвиги ніколи не будуть забуті. Схиляємо голови перед їхньою мужністю та героїзмом! Вічна пам’ять нашим захисникам!” – зазначив Анатолій Катеренчук.

Крім того, нагрудним знаком "За зразкову службу" нагороджений Цьома Микола Сергійович. За сімейними обставинами він не зміг отримати нагороду особисто, але вона буде передана згодом.