З Великоднем!!!

Дата: 30.03.2024 22:43

Зі щирим серцем вітаю усіх, хто святкує Великдень за західним обрядом, з Днем Світлого Христового Воскресіння!

Христове Воскресіння – це, у першу чергу, символ перемоги добра над злом. Сьогодні українська нація також творить свою перемогу над темними силами зла!

З великими сподіваннями зустрічаємо ми Великдень 2024 року. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував якнайперше перемогу Україні, здоров’я і світлу долю усім! Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, живить душу та укріплює віру, додає сил, аби гідно пройти усі випробування.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю Вам радості, злагоди й добра, нехай щастям, теплом і любов’ю повняться Ваші домівки, а віра ніколи не полишає серця!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!