Реалізація місцевої ініціативи «Комплекс біометричного обладнання для оформлення та видачі паспорта громадянина України» в Сатанівській селищній територіальній громаді

Дата: 22.03.2024 18:30

Фото без опису

21.03.2024 року до ЦНАПу Сатанівської селищної ради доставлено та встановлено комплекс біометричного обладнання для оформлення та видачі паспорта громадянина України (у формі ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт). Дану ініціативу реалізовано в межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).

В приміщенні ЦНАП виділено місце площею 15,00 кв. м. де розміщено робочу станцію. Завдяки цьому видача паспортних документів буде здійснюватися безпосередньо на території Сатанівської ТГ в селищі Сатанів. Відповідно до встановлених вимог зараз буде відбуватися підключення до каналу захищеного зв’язку і в подальшому даною послугою з видачі та заміни паспортів громадянина України зможуть скористатися орієнтовно 9400 жителів громади та громадяни інших областей.

Отримання паспортних документів в ЦНАП — зручний сервіс, адже витяг про місце реєстрації, що входить в пакет документів для отримання паспорта громадянина України, надається безпосередньо в ЦНАПі. Це дасть можливість підвищити якість  надання адміністративних послуг та наблизити їх до населення громади.

Реалізація даної місцевої ініціативи, в рамках проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», також сприятиме досягненню Цілей сталого розвитку (ЦСР), а саме Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад, що допоможе забезпечити загальний доступ до основних послуг в громаді.

Фото без опису

Дякуємо усім причетним хто працював над проєктом. Довідково: Глобальні Цілі сталого розвитку (ЦСР) були прийняті 25.09.2015 року в Нью-Йорку 193 державами-членами ООН. Беручи до уваги принцип "нікого не залишити осторонь", в Україні розроблено національну систему ЦСР, яка включає 86 завдань розвитку (169 глобальних завдань) та 172 показники для моніторингу їх виконання (241 глобальних показників). Детальніше з Цілями сталого розвитку можна ознайомитися за посиланням https://www.undp.org/uk/ukraine/tsili-staloho-rozvytku