Протягом вихідних рятувальники Хмельниччини притягнули до відповідальності 7 паліїв сухої рослинності
У Хмельницькій області збільшується кількість пожеж в екосистемах. Зважаючи на невтішну статистику, протягом 1-3 березня рятувальники активно патрулювали екосистеми області, зокрема, із залученням безпілотних літальних апаратів.
Так, до адміністративної відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності та порушення правил пожежної безпеки в лісах до адміністративної відповідальності притягнуто 7 громадян. Кожен із них сплатить штраф, за порушення законодавства.
Окрім того, фахівці Служби порятунку провели інформаційно роз’яснювальну роботу, щодо недопущення виникнення подібних займань.
Зустрічалися і люди, які діяли правильно: замість спалювання компостували сухостій та опале листя. Отож, закликаємо вас брати приклад та не знищувати екосистеми.
Патрулювання рейдовими групами на території Хмельниччини триватимуть і надалі.