З Різдвом Христовим!!!
Щиро вітаю усіх християн зі світлим святом Різдва Христового!
Але це свято ми зустрічаємо не лише з радістю, а й з тривогою та смутком у душі та серці, бо кровопролитна війна московії проти України триває... Тому у ці дні особливо наші думки та молитви линуть за наших мужніх воїнів, які боронять нашу землю, захищають мир і спокій наших осель, захищають УКРАЇНУ!
Ми співчуваємо всім, хто втратив своїх рідних, але впевнені, що вони назавжди залишаться в пам'яті та історії нашої країни, нашого народу! Спрадавна Різдвяні свята є джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Вони наповнюють наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям.
Нехай у благословенні святкові дні всі ваші молитви та побажання долинуть до неба і зійдуть Божим благословенням на ваших рідних та близьких! Нехай буде вдосталь радості, щасливого сміху, здоров'я! Нехай у нашій країні нарешті запанує мир, а всі захисники повернуться до рідних домівок!
Христос Народився!
Славімо його!
Селищний голова А. Собков