Видача гуманітарної допомоги на території Сатанівської ТГ

Дата: 12.12.2023 13:15

Четвер 14 грудня очікуємо доставку гуманітарної допомоги та буде  здійснена видача допомоги внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані на території Сатанівської ТГ та відповідають категоріям вразливості:

Особи, які мають право на отримання гуманітарної допомоги

1. Жінка в групі ризику (одинокі матері або опікуни; самотні жінки; вдови)

2. Особи 60+;

2. Людина з інвалідністю;

3. Серйозний медичний стан (хронічні хвороби; критичні медичні стани; важко протікаюча вагітність; інше серйозне захворювання);

4. Дитина до 18 років (приїхала без супровіду (без батьків) може проживати з родичами; дитина з особливими освітніми потребами; підліткова вагітність).

УВАГА!!!!!Якщо Ви отримували таку допомогу, у вигляді (ковдра, матрац, подушка, набір кухоний і тд..) яку видавали минулого року БФ РОКАДА, ви не підпадаєте під видачу допомоги!(умови благодійного фонду)

Якщо в родині є особа, яка належить до однієї з вищезазначених категорій, то отримати гуманітарну допомогу має право кожен член такої родини. Для отримання приходить  один представник домогосподарства з оригіналами документів кожного члена сім'ї: паспорт, свідоцтво про народження особи яка не досягла 14річного віку, картка платника податків, довідка ВПО. Орієнтовний час видачі 14:00.

Адреса смт Сатанів вул. Богдана Хмельницького 43, «Центр надання соціальних послуг»