Як сплатити за доставку газу своїй газорозподільній компанії - Хмельницькій філії «Газмережі» у Особистому кабінеті?

Дата: 07.12.2023 12:00

Хмельницька філія «Газмережі» інформує:

Сплачувати за доставку (розподіл) газу, передавати показання лічильника, а також супроводжувати навіть більше 10 особових рахунків можна зручно у своєму Особистому кабінеті. Наразі грудневі рахунки для сплати вже доступні для користувачів сервісу.

Тож не потрібно чекати, поки Укрпошта доставить паперовий рахунок, їх можна завантажити за лічені секунди:

-увійдіть в Особистий кабінет на сайті «Газмережі» https://grmu.com.ua/ або з сайту Хмельницької філії "Газмережі" https://khmn.grmu.com.ua/

-Головна - «Актуальний рахунок» - «Завантажити».

Документ у форматі PDF завантажиться на ваш пристрій. Завантажуйте рахунки, здійснюйте оплату, контролюйте стан особового рахунку та передані показання в цілодобовому доступі 24/7 через Особистий кабінет

Нагадаємо, що за розподіл (доставку) газу  з 01.10.2023 року сплачуємо своїй газорозподільній компанії -  Хмельницькій філії «Газмережі».

Оплату послуги розподілу газу, як і раніше, потрібно здійснювати до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу. Тобто, за грудень, до 20 грудня.