Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу з рибалками

Дата: 05.12.2023 16:48

Любителі зимової риболовлі знаходяться в особливій групі ризику, адже саме вони частіше всього першими виходять на крихкий лід, ризикуючи своїм життям. Тому, 4 грудня рятувальники Хмельницького районного управління, провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед рибалок. Рятувальники наголосили на основних правилах само порятунку із крижаної пастки: «якщо під вами провалилася крига - не піддавайтесь паніці, зберігайте самовладання. Не кричіть, якщо поруч нікого немає, адже ви тільки даремно витратите сили. Не робіть різких рухів, стабілізуйте подих. Уникайте занурення з головою, краще розкиньте руки в сторони й постарайтеся зачепитися на крайку льоду, додавши тілу горизонтальне положення по напрямку плину. Спробуйте обережно налягти грудьми на край льоду й закинути одну, а потім й іншу ногу на лід. Вибравшись на лід, перекотіться і відповзайте у той бік - звідки ви прийшли та повзіть до берега».

Всім співрозмовникам фахівці ДСНС вручили тематичні листівки щодо правил безпечної поведінки на льоду та дій при потраплянні у крижану воду.