1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

Дата: 01.12.2023 13:10

1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом - звернути увагу суспільства на цю проблему.

Ризик інфікування ВІЛ під час війни зростає. Велика кількість травм, поранень, які супроводжуються масивними кровотечами, та потребують невідкладної домедичної допомоги. Ще один із характерних злочинів війни – сексуальне насильство, коли, нажаль, статевий акт незахищений та досить травматичний. Способи захиститися від ВІЛ є, вони доступні, безкоштовні, не потребують багато часу, а лише Вашого свідомого рішення.

Червона стрічка – символ всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, яка означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».
Працівники Центру надання соціальних послуг, відділ соціального захисту населення, депутати  та працівники Сатанівської селищної ради, долучились до всесвітньої акції почепивши незамінний атрибут у знак співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.