"Просити про допомогу – це не соромно"

Дата: 27.11.2023 16:55

Шановні жительки Сатанівської ТГ, запрошуємо до спільного перегляду документального фільму, що висвітлює проблеми домашнього насилля під час повномасштабного вторгнення "Просити про допомогу – це не соромно"

У рамках проведення всесвітньої акції «16 днів проти насильства» запрошуємо усіх небайдужих жительок Сатанівської ТГ до спільного перегляду документального фільму «Поруш тишу» про вплив повномасштабної війни на рівень домашнього насильства та його форми.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я впродовж життя кожна третя жінка у світі переживає досвід насильства. В Україні ж, з початком повномасштабного вторгнення, рівень домашнього насильства не знизився, а подекуди зріс. Тож ми можемо й не здогадуватися, хто із жінок та чоловіків навколо може потребувати допомоги.

Показ фільму відбудеться у ЦНСП Сатанівської селищної ради 29 листопада 2023 року о 14:00 годині!