Інформаційна експозиція «ПРИДИВИСЬ» приурочена до європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Дата: 16.10.2023 15:05

18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ», з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.

За даними МОМ, з початку війни більше половини українців втратили доходи, 44% населення втратили роботу, а кожен третій зазнав переміщення. Кожен четвертий українець готовий нелегально перетнути кордон, працювати в замкнених приміщеннях, на нелегальному виробництві чи віддати паспорт роботодавцю. 39% українців готові погодитися на роботу в обмін на безкоштовне проживання та харчування.

Війна зробила нас особливо вразливими. Багато людей втратили відчуття безпеки та були змушені були покинути свій дім та шукати прихисток. Багатьом не вистачає коштів не тільки, щоб жити як раніше, а щоб жити взагалі. І цим можуть скористатися...

Понад 300 000 людей в Україні постраждали від торгівлі людьми з 1991 року.

Загальнонаціональну інформаційну кампанію з протидії експлуатації «ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ» реалізовано за підтримки Уряду Японії та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Перейшовши за посиланням на веб сайт www.stoptrafficking.org. можна отримати інформацію про:

• історії, реальні ситуацій вербування та втягнення у ситуацію торгівлі людьми;
  • номер Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;
  • номер гарячої лінії з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;
  • статистику випадків торгівлі людьми за даними представництва
    Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні;
  • багато корисних та практичних порад щодо безпечного подорожування та можливостей підтримки у різних галузях від Міжнародної організації з міграції (МОМ);
  • та пройти квест з безпечного працевлаштування створений за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та за фінансування від Уряду Японії.