До відома платників податків – фізичних осіб щодо нового податку за землю - мінімального податкового зобов’язання

Дата: 09.10.2023 16:23

Мінімальне податкове зобов'язання сплачується фізичними особами, які мають у власності чи користуванні земельні ділянки, що розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь.

Мінімальне податкове зобов'язання визначається податковою службою та листом надходить платнику у податковому повідомленні-рішенні.

Сплатити мінімальне податкове зобов’язання потрібно протягом 60 днів з моменту вручення повідомлення.

Звертаємо увагу, що у разі передачі землі в оренду мінімальне податкове зобов’язання сплачується орендарями. Якщо контролюючим органом надіслано повідомлення на орендовану ділянку безпосередньо власнику землі, просимо звертатися до старост або орендарів ділянок для скасування даного податку.