З Днем захисників та захисниць України!

Дата: 01.10.2023 09:00

Шановні жителі Сатанівської громади! Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисників та захисниць України! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії, адже за всю історію українського народу не один раз його сини та дочки ставали на захист УКРАЇНИ.

У цей день я дякую всім, чия мужність і звитяга є зразком самовідданості та патріотизму. Всім, хто зі зброєю в руках боронили і боронять сьогодні нашу землю. Всім волонтерам, які стали своєрідними «мирними воїнами» і надійними захисниками в тилу. Усім борцям за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу.

Ми вклоняємося тим, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій сьогодні, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам та захисницям нашої держави сил у справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.
Мирного неба над головою усім нам!
Зі святом! Слава Україні! Героям слава!