СБУ Хмельниччини закликає мешканців регіону бути пильними та повідомляти про підозрілих осіб

Дата: 14.09.2023 15:07

Майже щодня з боку країни-агресора відбуваються запуски ракет, удари по критичній, цивільній та житловій інфраструктурі, які спричиняють загибель людей, руйнування та пожежі.

Ворог  вдається до провокацій в тилових регіонах України, а також активізує діяльність диверсійно-розвідувальних груп для отримання необхідної інформації.

Сили безпеки та оборони України, як завжди, роблять все задля безпеки громадян. Але наразі важливі пильність і обачність кожного з нас.

Відтак СБУ  Хмельниччини звертається до усіх громадян, які перебувають на території регіону з особливою увагою поставитися до громадської та власної безпеки.

Для оперативного реагування спецслужби та протидії злочинам проти національної безпеки, закликаємо мешканців  області повідомляти правоохоронців у випадку, якщо ви:

-маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;

-помітили людей, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів,  об’єктів критичної інфраструктури  або місць масового перебування людей (намагаються вивідати інформацію, здійснюють приховану відео чи фото зйомку тощо);

-побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних чи оборонних об’єктів;

- виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях.

Телефонуйте на «гарячу лінію» Хмельницького районного відділу УСБУ у Хмельницькій області +380688428699, або пишіть на електронну пошту:  proskurivska56@ukr.net

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Об’єднаємо зусилля, задля перемоги над ворогом. Все буде Україна!